• info@gazidenetim.com.tr
  • 0(342) 290 32 41

Kurumsal

Anasayfa > Kurumsal > Ortaklarımız

MUHAMMED ERSÖZ

YÖNETİM KURULU BAŞKANI, YMM , SORUMLU DENETÇİ

İlk,Orta ve Lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı.Üniversite eğitimini Anadolu Üniversitesi Afyon İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi, Maliye Bölümünden 1994 Yılında mezun oldu.1999 yılında Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınavını kazanarak 2015 yılına kadar değişik firmalarda Mali Müşavir ve Denetçilik görevlerinde bulunmuştur.2015 yılından beri Meta Danışmanlık ve Yeminli Mali Müşavirlik Limited Şirketi bünyesinde Yeminli Mali Müşavir ve Şirket müdürü olarak görevine devam etmektedir.Ayrıca Gazi Bağımsız Denetim A.Ş.de Yönetim Kurulu Başkanı ve Sorumlu Denetçi olarak görev yapmaktadır.Gaziantep Yeminli Mali Müşavir odasında Mevzuat komisyonu üyesi ve Yayın komisyonu Başkan yardımcısı görevlerinde bulunmaktadır.

MEHMET ÖZSEVER

ORTAK, SMMM, SORUMLU DENETÇİ

İlk, Orta ve Lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. Anadolu üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden 2009 Yılında mezun oldu. 1999 yılında mesleki stajını başlatarak, önce S.M. daha sonra, 2009 yılında da SMMM oldu. Bu geçen zaman sürecinde Firmaların muhasebe departmanlarında yetkili muhasebeci ve danışman olarak çalıştı. Gazi Bağımsız Denetim A.Ş. de Yönetim Kurulu Üyesi ve denetçi olarak görev yapmaktadır.

AYTEN TOPALKARA

ORTAK SMMM

İlk ,orta ve lise öğrenimini Uşak da tamamlamıştır.1988 Dokuz Eylül Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.1989 yılında evlenerek Gaziantep’ li oldu.1996 yılında SMMM ruhsatını almıştır. Kendi SMMM ofisinin dışında özel sektörde ki çeşitli firmalarda Mali işlerden sorumlu olarak üst düzey yöneticilik yaptı ve yapmaktadır. Halen Gazi Bağımsız Denetim A.Ş ortağıdır.

ÖZKAN ALKURT

ORTAK ,SMMM , SORUMLU DENETÇİ

İlk, Orta ve Lise eğitimini Gaziantep’te tamamladı. Anadolu Üniversitesi Kütahya İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme bölümünden 1991 Yılında mezun oldu. 1999 yılında SMMM ünvanını aldı.Değişik firmalarda Mali müşavir olarak çalışmıştır. Gazi Bağımsız Denetim A.Ş. de Ortak ve Sorumlu denetçi olarak görev yapmaktadır.